Megoldott

Megsüllyedt víznyelő

Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink átépítették a megadott
    helyszínen található víznyelőaknát.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Körülötte az út is szétrepedt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült, süllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szőlő köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére