Megoldott

Szeméthalom

FRISSÍTÉS 2023.03.24.

Bejelentő hozzászólása:
"Tisztelt MÁV Zrt!
Valószínűleg volt takarítás, de sajnos ismét, illetve rendszeresen szükségszerű lenne. Csatoltam egy mai fotót.
Köszönettel,
Koncz Péter"

---

A Márvány utcai híd mellett a Győző u. 9 előtt a MÁV területén, a kábeleket tartó híd végénél rengeteg a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Győző u. 9

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Máv ZRT! Köszönjük az illegális hulladékok eltávolítását, melyre valóban (sajnos) rendszeresen szükség van! Üdvözlettel Koncz Péter
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 113924 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található észrevételt megtekintettük, mely alapján megállapítottuk, hogy az 2022. december
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Márvány utcai híd mellett a Győző u. 9 előtt a MÁV területén, a kábeleket tartó híd végénél rengeteg a szemét."-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.24. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt MÁV Zrt! Valószínűleg volt takarítás, de sajnos ismét, illetve rendszeresen szükségszerű lenne. Csatoltam egy mai fotót. Köszönettel, Koncz P...

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt MÁV Zrt!
    Valószínűleg volt takarítás, de sajnos ismét, illetve rendszeresen szükségszerű lenne. Csatoltam egy mai fotót.
    Köszönettel,
    Koncz Péter
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 113924 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csepel Védgát utca szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét hegy a focipálya mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére