Megoldott

Üres fahely

Keleti pályaudvar mellett, a Baross téren a Posta előtt egy üres fahely van.
Kérnénk a fa pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Budapest Budapest Keleti Railway Station Baross tér parking

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza alapján:
    „Tájékoztatjuk, hogy a fapótlást elvégezték munkatársaink, azonban - mint ahogy azt előző levelünkben jeleztük -, nem a bejelentett fahelyen, ugyanis az...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fapótlást elvégezték munkatársaink, azonban - mint ahogy azt előző levelünkben jeleztük -, nem a bejelentett fahelyen, ugyanis az nagy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyen az előző fát valaki egy járművel kidöntötte, majd félrehúzta. Tapasztalataink szerint ez a fahely nagyon forgalmas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Nagyobb fahely? József körút 50.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére