Megoldatlan

Hányatott sorsú telefonfülke

Tisztelt Magyar Telekom!

A VII. Verseny u. 22. előtt álló telefonfülkét rendszeresen megrongálják, helyreállítás után az üvegeket betörik, legutóbb pedig már a készülék is eltűnt. Mivel erősen rontja az amúgy sem hibátlan utcaképet, szeretnénk, ha megszüntetnék a fülkét.

Köszönettel,
Heidl Éva

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Heidl Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, a fülkét elszállították.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzés alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://ja...
  • Heidl Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a telefonfülkét még mindig nem szállították el.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    https://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/11376/hanyatott-sorsu-telef...
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ez a telefonfülke is belekerült az alacsony kihasználtság miatt megszüntetésre kerülő telefonfülkék közé. A megszüntetés első lépése a készülék leszerelése volt. Az üresen levő tel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Heidl Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fekália

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bikás park M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére