Megoldatlan

Nyitni kék?

Ebbe a garázsba be lehet-e hajtani valaha az életben. A régi szakadt piros szalag immár zöld, de az idő csak múlik a becsület meg fogy, ez meg még mindig zárva.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József nádor tér

Hozzászólások

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebbe a garázsba be lehet-e hajtani valaha az életben. A régi szakadt piros szalag immár zöld, de az idő csak múlik a becsület meg fogy, ez meg még mindig zárva. Eltelt újabb fél év. :(
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük megkeresésüket!
    A nyitás időpontjáról időben tájékoztatni fogjuk a lakosságot.

    Üdvözlettel:

    OTP Ingatlan Zrt.
    1026 Riadó u. 1-3.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Monday, December 1
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: OTP Ingatlan Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Boldizsár Ákos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű, egész pontosan 525 férőhely, esetleg a smartgarage is válaszolhatna, hogy miért 2019-es dátum szerepel még mindig a honlapjukon: https://smartgaragebudapest.hu/ igaz, ami igaz végül is 2019...
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A József nádor téri mélygarázzsal kapcsolatban tájékoztatom, hogy a tér alatt az OTP Ingatlan Zrt. beruházásában létesült egy háromszintes, több mint 500 autó befogadására alkalma
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Teljesen lekopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Reiner Frigyes park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére