Válaszra vár

Majdnem

Anonim Járókelő

Majdnem sikerült úgy átadni egy felújított teret,hogy ott mindenki kényelmesen elférjen,legyen az autós vagy gyalogos.
De hát ugye ahová fizikailag nem gond autóval haladni,az sajnos nem is marad meg autómentesen, hiába a kresz szabályok,festett vonalak vagy akár bokrok, növények...egy szó,mint száz ide is elkélne pár parkolásgátló poller,mert nem mindenkinek egyértelmű a parkolási rend.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Jókai tér 8

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem jó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati aluljáró, (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére