Megoldott

Szemetelés

Valaki úgy gondolta, tök rendben van az, ha a lakótelep szélére több zsák szemetet csak úgy lerak. Gusztustalan. Kérem szépen intézkedésüket. Köszönöm!
Lavotta/Harmat sarok

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 105a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem burkolt felületen van, az FKF nem fogja elvinni. Kőbányának küldjétek légyszi!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére