Válaszra vár

Beomlott macskaköves járda

FRISSÍTÉS: 2023.01.03 FCSM válasza:
"A megadott helyszín alatt nem húzódik
közcsatorna-hálózat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
módunkban intézkedni."
------
A Ganz utca 5-7 előtt a járda már régebben beomlott - az javítva lett https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72142/beomlo-macskakovek-a-jardan - most pár méterrel arrébb újra beomlott a járda.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ganz u. 5-7

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Ganz utca 5-7 előtt a járda már régebben beomlott - az javítva lett https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72142/beomlo-macskakovek-a-jardan - most pár méterrel arrébb újra beomlott a járda."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.03 FCSM válasza: "A megadott helyszín alatt nem húzódik közcsatorna-hálózat, ezért a probléma megold...

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés nevét "Beomlott macskaköves jáda"-ról "Beomlott macskaköves járda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Schwarczinger Csaba Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszín alatt nem húzódik
    közcsatorna-hálózat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
    módunkb
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    A helyszínt ellenőrizték a Műszaki Osztály munkatársai.

    Ez inkább a 9. sz. ház. Véleményünk szerint az eresz bekötése nem jó, vélhetően az mossa alá a járdát. Értesített...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megold...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Schwarczinger Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlátozott járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Széttört járda a Tárogatón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összetört járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: fec Lac
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lévay utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére