Megoldásra vár

Hivatalosan nem lezárt

Hivatalosan nem lezárt, de szabálytalan parkolás miatt használhatatlan útszakasz.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Jane Haining rkp. 1435

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyamatos szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elesett sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Szerb utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére