Megoldásra vár

UPC/Vodafone aknafedő rossz állapotú

Anonim Járókelő

A Vodafone aknafedele elvékonyodobb, szétmálik. Kérjük cseréljék ki.
A házak között, a sétányon található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fejér Lipót u. 63

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Vodafone"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére