Megoldott

Budapest gyalogos szemmel - kuka

A Járókelő 10. születésnapja alkalmából meghirdetett eseményen - Budapest gyalogos szemmel - városi séta (Új)Lipótvárosban - láttuk ezt az elárvult kukát.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpesti rkp. 2

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Jelenleg személyesen nem tudom ellenőrizni, viszont az illetékes válasza alapján úgy látom, hogy MEGOLDOTTként zárható az ügy, köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítésér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére