Megoldott

Jelzőlámpa nem működik

Anonim Járókelő

A Budakeszi út Kuruclesi út kereszteződésben nem működnek a jelzőlámpák.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budakeszi út 45

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Budakeszi út - Kuruclesi út csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A csomópont megfelelő működése helyreállt.
    Tisztelettel,

    BUD...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére