Megoldott

Rongálódott tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő közlekedési tábla megrongálódott, több eleme elfordult, rossz irányba mutat. Ezen kívül oda nem való matricákat ragasztgattak rá.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a táblát, és tisztítsa meg azt!

Pontos helyszín:
47.52746159630149, 19.040116106101046

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyreállítása megtörtént.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Hartai Attila

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    Mivel a tábl
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult, rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére