Megoldott

Sérült fedlapok

A XIII. kerület Szent László út 146-158 közötti útszakaszon három, kisebb-nagyobb mértékben sérült aknafedél van. Főként az egyik kezd veszélyes lenni, abba a lyukba egy gyerek lába már belefér. A másik kettő kevésbé vészes, a kör alakúnál az aszfalt kitöltés mállott el és már csak a fém tartja a súlyt, erről viszont nehéz megmondani, hogy mennyire vékonyodott el....

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést. A bejelentést annak alapján megoldottal lezártuk.
  • Gondos Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Véletlenül kétszer töltöttem fel. Megoldódott, szépen kicserélték, kijavították a fedlapokat! Szuper!
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkhoz fordult!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy észrevételét továbbítottuk illetékes területi mérnökségünk felé.

    Bízunk benne, hogy válaszun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét a Szent László utca 146 – 158. előtti járdaszakaszon lévő megrongálódott közmű fedlapokkal kapcsolatosan.

    A közműaknák a Magyar Telecom Nyrt. tulajdonában é...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Gondos Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére