Megoldott

szerelőakna fedők

A XIII. kerület, Szent László út 146-158 között három aknafedő is problémás szerintem. Az egyikük már nagyon át van szakadva, a másik kevésbé sérült, a kerekről meg az aszfalt réteg jött le, így a puszta vas része van már csak egyben. Talán ez még kevésbé veszélyes, de kis karbantartással tartósabbá lehetne tenni. Köszönettel
Gondos Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Gondos Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították, szuper, köszi!
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapot kicserélték, a bejelentés lezárható.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük levelét.

    Megkeresését továbbítottuk a területileg illetékes mérnökségnek. Megkeresésükig, illetve további válaszadásunkig türelmét kérjük.

    Amennyiben további kérdése len
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gondos Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére