Megoldott

Óriási patkány a Flórián téren

2022. december 4-én tekintélyes méretű patkány szaladgált boldogan a Flórián téren, a térképen megjelölt helyen lévő járda alatti odúban. Ha ő nem a Flórián áruház kabalaállata vagy valakinek a házi kedvence, akkor lehet, hogy kezdeni kellene vele valamit, mielőtt elragad egy kutyát vagy neadjisten egy járókelőt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta kiraktak 2 írtószeres dobozt. Hogy ez megtette-e a hatását, azt nem tudom.
  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentést rögzítettük, kérem, hogy legközelebb a patkányészleléssel kapcsolatos bejelentést a kifejezetten erre a célra létrehozott Patkány bejelentő (budapest.hu) weboldalon
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-132638 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon nehéz lefotózni őket. Gratulálok azért, hogy sikerült. Nekem kb. sose sikerül.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Méhkas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szelei Tamás
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére