Megoldott

Beomlott járda

FRISSÍTÉS 2022.12.13.

Bejelentő válasza:

"Sajnos nem sikerült a Telekomnak orvosolnia a problémát(lehet másik aknafedelet cseréltek ki), ma este arra járva fotóztam a vízjellel(dátum+idő) ellátott fotót, a többit a google térképről screenshottoltam le, hátha így jobban beazonosítható az említett aknafedél."

-----

A XIX. kerület Ady Endre úton található járdaszakasz(pontosabban valamilyen aknafedő) be van szakadva.
A Shopmark oldalában található ez a rész.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 201

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves István!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás(csere), sikeresen megtörtént. Köszönjük Telekom!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. kerület Ady Endre úton található járdaszakasz(pontosabban valamilyen aknafedő) be van szakadva. A Shopmark oldalában található ez a rész."-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.13. Bejelentő válasza: "Sajnos nem sikerült a Telekomnak orvosolnia a problémát(lehet másik aknafedelet cseréltek ki), ma este arra járva...

  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem sikerült a Telekomnak orvosolnia a problémát(lehet másik aknafedelet cseréltek ki), ma este arra járva fotóztam a vízjellel(dátum+idő) ellátott fotót, a többit a google térképről screenshot...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    90014 (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    hiányos telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére