Megoldott

Megdőlt a tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla oszlopa.
Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.50088509966468, 19.11527945983498

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 50

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlop helyreállítását Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére