Megoldásra vár

Tábla szétesett

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő táblák elfordultak, részben leestek az oszlopról. Az oszlop állapota is rossz, ferde.

Kérjük az Illetékest, hogy kötelezze a tábla Tulajdonosát / Üzemeltetőjét, hogy javítsa a tábla állapotát, vagy bontsa el azt!

Pontos helyszín:
47.55174384891327, 19.02811961380937

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 10 269

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevétele alapján megkerestük a bejelentésében szereplő "Telephelyre utaló" jelzőtáblák tulajdonosait, és kértük, hogy nyilatkozzanak mi a szándékuk a rongált táblákkal kapcsola
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult, rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére