Megoldott

Veszélyes lezárás

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen évek óta ideiglenes sávszakasz elzárás van érvényben, melyet mobil táblákkal old meg az út kezelője. Sajnos ezek a táblák azonban rendkívül gyakran dőlnek el, egyenesen egy kifejezetten forgalmas útszakaszra. Ez nagyon balesetveszélyes.

Kérjük az Illetékest, hogy találjon ki más megoldást a behajtó részre való felhajtás tiltására, hiszen azt évek óta nem adták a forgalomnak, ahogyan magát a behajtót sem!

Pontos helyszín:
47.56023326834151, 19.052031371836318

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest Ángel Sanz Briz út 13 Graphisoft Park

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 113385-ös számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Az Ángel Sanz Briz úti fejlesztés 2018. év elején készült el, amely beruházás több részből állt: egyrés
    ...
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Auchan"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Auchan"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Épp ellenkezőleg szerintem.
    A Közút megcsinálta a leágazást, itt az Auchan lehet a ludas, hogy nem építette meg a csatlakozást erre az útra. Esetleg engedélyeknél akadtak el.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Több éve egyetlen egy balesetet sem okoztak. Itt az Auchanhoz lehetne bekanyarodni. Nincs értelme sajnos. A Budapest Közútnak kéne átalakítania az egészet, de gondolom erre nemesz pénze.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult, rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére