Megoldásra vár

Ajtó

A forgalomtechnikai lámpaoszlop ajtaja hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Teréz krt. - Aradi utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére