Megoldásra vár

Törött tükör, sérült közlekedési tábla

A kereszteződésben elhelyezett, beláthatóságos segítő tükör megsérült, nem használható. Ez így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Őrség u. 6

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Iváncsics Vera bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fordulás tiltás megfordítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    megfordított tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: Budapest Közút
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére