Megoldott

Törött aknafedél

Anonim Járókelő

A képen látható módon összetört a felülete, botlásveszélyes. Jelzés nincs rajta.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap közepe hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Stróbl Alajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült , hiányos közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült , hiányos közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére