Megoldásra vár

Undorító

A metróállomáson az egykori automaták helye jelenleg nyilvános wc-ként üzemel. Valamit kezdeni kellene a helyzettel, mert ez így ritka undorító. Persze nem a szokásos igénytelen fóliázós/OSB lapos módszerrel.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is undorító.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0063643/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00113312

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére....
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló teleszarva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Egressy út / Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére