Megoldott

Kidöntött tábla

A képen látható módon kidőlt egy közlekedési lámpa, kérjük a javítást mihamarabb.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató u. 2

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Most lecsekkoltam, teljesen stabil. :)
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem mozgattam meg, de rendesen rögzítve volt, beásva, tehát stabilnak tűnt.
  • Breznyik Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint korábban jeleztem, valaki felállította földlabdástul, de egyáltalán nincs rögzítve, beásva stb.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla már 1-2 napja a helyén van, szerintem lezárható.
  • Breznyik Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha kimennek megtekinteni akkor érdemes alaposan ellenőrizni, mert mára valaki felállította a táblát, de nincs rögzítve, egy szellő is el fogja fújni gyakorlatilag. Köszönöm!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Breznyik Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére