Megoldott

Kidőlt forgalomirányító tábla

Anonim Járókelő

Kidőlt forgalom irányító tábla! Kérném az egyenesbe állitását! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz út 19

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kicsi mértékben elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán hajtanak át

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére