Megoldott

Szemétlerakó

Konkrétan már borzasztóan néz ki a terület. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 28

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett gyűjtősziget takarítását kollégáink elvégezték.
    Munkatársaink folyamatosan, nap mint nap tapasztalják, hogy a szigetek ill
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére