Megoldott

Hetek óta el nem takarított lombhulladék

Kassák Lajos utca és Botond utca nagyon szemetes, hetek óta nincs eltakarítva a lombhulladék. Kérem tisztítsák meg az utcákat. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Botond

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hetek óta el nem takarított lombhulladék."-ról "Hetek óta el nem takarított lombhulladék"-ra.

  • Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Most az Angyalföldi út nagyon gáz, főleg a Dobos C iskola előtt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a lombgyűjtés 12.05.-12.06 között lezajlott.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    ______
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Szűcs Dániel Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokros teendők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére