Megoldott

Színes kiasutó

A színes kisautót mintha letámasztották volna

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Varjú Kálmán u. 53

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. november 29-én érkezett a 113216. számú bejelentés üzemképtelen gépjárműre, melyre az alábbi választ adjuk meg.

    A
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szürke egyterű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozdulatlan fekete autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozdulatlan kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére