Megoldott

Kissé elfordított és napellenzőjét vesztett gyalogos jelzőlámpa

Frissítés 2022.11.29

Budapest Közút válasza:
Köszönjük a XIII. Váci út - Juta utca csomópontban észlelt, elfordult jelzőlámpával és hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
A hiba elhárítását megrendeltük.
...........................
A Bp. Váci út-Juta utca kereszteződésében az északra eső gyalogos jelzőlámpa pár napja elferdült és nincs rajta napellenző. A földre esett ellenző azóta már el is tűnt. Talán egy szűken kanyarodó teherautó sodorta el a lámpát. A lámpa azért működőképes maradt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 90006 187

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva: a fényterelők pár hét után visszakerültek, köszönöm.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bp. Váci út-Juta utca kereszteződésében az északra eső gyalogos jelzőlámpa pár napja elferdült és nincs rajta napellenző. A földre esett ellenző azóta már el is tűnt. Talán egy szűken kanyarodó teherautó sodorta el a lámpát. A lámpa azért működőképes maradt."-ról "Frissítés 2022.11.29 Budapest Közút válasza...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Juta utca csomópontban észlelt, elfordult jelzőlámpával és hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelett...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pintér Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szegedi út kidöntött tábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szegedi út kidöntött tábla 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Terelőtábla fekszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére