Megoldott

Zöldterületen lerakott szemét

Anonim Járókelő

Kérjük szállítsák el a darabos hulladékokat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 11

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.
    A Budapest VIII. kerület Fiumei út a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) ko
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobált bútor, ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére