Megoldott

Utcán elhelyezett hulladék

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérjük tisztítsák meg a területet!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Festetics György u. 9

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterüle
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobált bútor, ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére