Megoldott

madárkaki a padon

Anonim Járókelő

Madárürülék van a padon. Kérem takarítsák le. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, 1075 Budapest

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a pad takarítását munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113183/madarkaki-a-padon/hivatal
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Több zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére