Megoldott

Építkezési hulladék az utca sarkokon

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.11.30.:

A IX. kerület válasza:
"Hivatkozva a 113160 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Lenhossék u. – Tűzoltó u. csomópontot is érintő elektromos vezeték üzemzavar elhárítása történt, a helyreállított burkolat utáni terület rendezés az üzemzavar elhárítást végző kivitelező feladata.
Fentiek alapján a bejelentést az illetékes ELMŰ, mint megbízó részére továbbítottuk."

-----

A kilencedik kerületi Tűzoltó és a Lenhossék utca sarkán az egy hónappal ezelőtti közműjavítás után nem sikerült elszállítani a megmaradt sódert (homokot), terelő oszlopokat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék u. 36

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő értesítése alapján.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rakéta sebességgel megoldva. Köszönet!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 113160 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Lenhossék u. – Tűzoltó u. csomópontot is érintő elektromos vezeték üzemzavar elhárítása történt, a helyreáll...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére