Megoldatlan

Szelektív hulladéklerakó melletti állandó szemét

szelektív hulladéklerakó melletti állandó sitt, lom és háztartási szemét

Kedves Járókelő!

XIV. kerület Gvadányi u. 60. és 62. közt található szelektív hulladékgyűjtő sziget körül sajnos évek óta raknak le lomtalanításból, lakásfelújításból származó sittet, kidobásra szánt bútorokat, régi wc-ket, illetve zsákban használt ruhákat. Ez az állapot most már sajnos állandósult, a szemét elborítja a lerakó környezetét, kifolyik az utcára..A mostani nedves, esős időjárásban a felhalmozott szemét berohad, büdösödik, rágcsálók jelennek meg, illetve hajléktalanok szedik szét a szemetet óriási rendetlenséget hagyva maguk után.
Kérem, segítsenek megoldani a helyzetet, ez így tarthatatlan hosszú távon. Minden háznak van szelektív hulladékgyűjtője, ezt a szeméttelepet akár meg is lehetne szüntetni, mert így inkább csak árt a környezetnek mint segít.
Fotók mellékelve a jelenlegi állapotról.
köszönettel:
Balla Eszter
esterilla71@gmail.hu

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 62

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A BKM FKF válasza: Folyamatosan takarítanak, de a hulladékot takarítás után újra lerakják.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt gyűjtőszigetet kollégáink rendszeresen takarítják.
    Munkatársaink folyamatosan, nap mint nap tapasztalják, hogy
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Balla Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére