Válaszra vár

Parkolóhelyet foglaló autó

Nem használt autó foglalja a parkoló helyet

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Silvanus stny. 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Működésképtelen jármű parkolóban hagyva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül folytatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elhagyott FIAT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére