Megoldatlan

Hosszú ideig mindenkinek piros van

A lámpa beállítása miatt hosszú másodpercekig piros van a gyalogosoknak és az autóknak is. Ez nemcsak értelmetlen időpazarlás, de egyben, valamiért az autósokat arra ösztönzi, hogy belehajtsanak a tömegbe még gyorsan, a gyalogosoknak meg már hirtelen zöld lett. Változassanak a beállításon, kérem!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 12

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szent István krt. - Pannónia u. jelzőlámpás csomóponttal kapcsolatos észrevételére az alábbi választ adjuk.

    A csomópontban futó programokat ellenőriztük, melyek vizsgálatunkkor
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére