Megoldott

Hiányzó tükör

XVII. kerület Diadal út - Robogó utca kereszteződésében hiányzik a forgalomfigyelő tükör.
A kihajtás a Robogó utából rendkívül balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Diadal u. 12

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kiss Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Kiss Zoltán visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kiss Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyors hajtás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egyirányú út lehetne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére