Válaszra vár

Kellemes várakozás

Anonim Járókelő

Idill várakozás a buszmegállóban kukák társaságában. Kukatárolók elhelyezése erősen javasolt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 101

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Szemét"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Siralmas állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiborított kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére