Megerősítésre vár

Nagyon hiányzó szemétgyűjtő a Váci úton

A "Nagy leszerelés" keretében sok-sok szemetes eltűnt, de már jópárat visszatettek. Ahol van, és rendszeresen ürítik, kevesebb a szétszórt, heverő szemét. A Váci út 6 elé nem került vissza... pedig a rúdja is ott van, amire csak rá kéne helyezni a szemétgyűjtő edényt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 6

Hozzászólások

  • Judit Pető visszajelzésére vár.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtő visszahelyezését nem tartjuk indokoltnak, ugyanis a leszerelt edényeket munkatársaink szigorúan szakmai szempontok alap
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére