Megoldott

Angyalföld szemét

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.12.06
Aljegyző válasza:
Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elhozta az illegális hulladékot a jelzett területről.
...............
A Tahi és Szent László sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 118

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tahi és Szent László sarkon."-ról "Frissítés 2022.12.06 Aljegyző válasza: Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elhozta az illegális hulladékot a jelzett területről. ............... A Tahi és Szent László sarkon."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. elhozta az illegális hulladékot a jelzett területről.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karács
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott háztartási nagygépek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpest (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes avar a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére