Megoldott

Raktár autó leeresztett kerékkel

Megjelent a sarkon egy tipikus elhagyott autó jegyeket viselő egyterű. Leeresztett kerék, elhanyagolt, telepakolt utastér. Reméljük csak defektes...

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 117

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez az autó állt a Vásár tér Mészáros Lőrinc utca sarkán a felmatricázott fehér kisautó mögött
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. november 27-én érkezett a 113144. számú bejelentés üzemképtelen gépjárműre, melyre az alábbi választ adjuk meg.

    A
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozdulatlan kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Műszaki nélküli elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Újlaki utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott taxi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herr András
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére