Megoldott

Megdőlt a tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla oszlopa.
Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.54808461353198, 19.03812832845486

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 29

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megjelölt helyszínen lévő jelzőtábla helyreállításáról intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére