Megoldásra vár

Kidőlt szalagkorlát

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szalagkorlát kidőlt.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a bejelentett tételt, mert a Duna mellett egy ilyen felépítménynek komoly funkciója van.

Pontos helyszín:
47.505402192664015, 19.03975943276845

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére