Megoldott

Autóalkatrész

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy autó alkatrésze hever a járdán.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a hulladékot!

Pontos helyszín:
47.50218825850098, 19.040016924837353

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász utca

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő tárgyat már nem találták a helyszínen.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113134/autoalkatresz/hivatal
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére