Megoldott

Törött Telekom aknafedő

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Luther u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Telekom - Együtt.Veled]
    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Levelét megkaptuk, az abban leírtakkal kapcsolatban munkatársaink hamarosan tájékoztatni fogják Önt.

    Köszönjük ügyfélszolgálatunkra küldött megkeresését!
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült , hiányos közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült , hiányos közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére