Válaszra vár

Összetört kövek

FRISSÍTÉS: 2022.12.23.

A BP: Közút válasza szerint nem illetékes a fedlap karbantartásában.

----

FRISSÍTÉS 2022.11.30.:
Magyar Telekom válasza:
Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.

----------------

Összetört a térkő a fedlapban. Felirat nem volt olvasható rajta.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 2-6

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.11.30.: Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. ---------------- Összetört a térkő a fedlapban. Felirat nem volt olvasható rajta."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.23. A BP: Közút válasza szerint nem illetékes a fedlap karbantartásában. ---- FRISSÍTÉS 2022.11.30.: Magyar Telekom válasza: Nem ...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Invitech"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát akkor ki illetékes?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Összetört a térkő a fedlapban. Felirat nem volt olvasható rajta."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.30.: Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. ---------------- Összetört a térkő a fedlapban. Felirat nem volt olvasható rajta."-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Lyukas közműfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Invitech
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Beomlott aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére