Megoldásra vár

Kidőlt tábla

1134 Kassák L utca és Gidófalvy utca sarkán a Cordia Young City előtt egy kidőlt tábla van

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 63

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megjelölt helyszínen lévő jelzőtábla helyreállításáról intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [L
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Bercel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére