Megoldásra vár

Beszakadó úttest

A "Széll Kálmán tér-Csaba utca" ötös busz megállójában beszakad az úttest.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Krisztina krt. 2, 1122 Magyarország (47.50639856, 19.02302000, 16)"-ról "Budapest, Krisztina krt. 7, 1122 Magyarország (47.50611236, 19.02313192, 17)"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az ötös busz megállójában beszakad az úttest."-ról "A "Széll Kálmán tér-Csaba utca" ötös busz megállójában beszakad az úttest."-ra.

  • Névtelen felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A "Szél Kálmán tér-Csaba utca" megállóról van szó, Rákospalota irányban. A Krisztina körút 7 előtt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30 napon b...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Névtelen felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Mély kátyú a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városmajor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapest Közút
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére