Megoldott

Összetört üveg a hirdetésen

Tisztelt Ügyintéző,

Sajnos összetörték az üveget a hirdetésen. Én úgy láttam hogy a "Publimont" felirat van a hirdetés alján. Talán ők az üzemeltetők.
Jelenleg balesetveszélyes a törött üveg.

Üdvözlettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszeben út 28

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A javítás 2022.11.30-án megtörtént. Csatolom az igazoló fotót.

    Tisztelettel:

    KOVÁCS LÁSZLÓ
    MŰSZAKI MUNKATÁRS

    Publimont Kft.

    H-1022 Budapest,

    Törökvész út 30/A

    laszlo.kovacs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Publimont

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Publimont
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére